Ergonomické pomůcky

Vliv ergonomických pomůcek v praxi

Ergonomie aplikuje vědu do uspořádání pracoviště s cílem maximalizovat produktivitu při současném zmenšení únavy a nepohodlí pracovníků. Je-li vaše pracoviště vybaveno ergonomickými pomůckami, vaše pracovní nasazení stoupá. Nebolí vás hlava, záda, nohy, neboť ergonomické pomůcky sebou přináší pocit uvolnění a pohodlí.

Ergonomické pomůcky a jejich využití

Využívání ergonomických pomůcek není atraktivní zónou nejmodernějších prvků ani žádným výstřelkem. Ergonomické pomůcky využije a ocení každý, kdo tráví v kanceláři (či jiné pracovně) spoustu pracovního času. Ergonomické pomůcky chrání vaše zdraví a odstraňují možnost vzniku obtíží pohybového aparátu. Také používání ergonomických pomůcek snižuje psychickou a fyzikou zátěž a odstraňují z pracoviště stres.VYBRANÉ PRODUKTY

LD Seating Twist 241 N2 V0

Série TWIST představuje velmi variabilní sezení, které díky našemu konfigurátoru přizpůsobíte na míru svým požadavkům.

Dostupnost 5-6 týdnů
3 594 Kč2 970 bez DPH
PODROBNOSTI

OFFICE PRO kancelářské křeslo Sirius

doprava zdarma

Celosíťovaná kancelářské křeslo Sirius je určena pro náročnější uživatele. Vyniká futuristickým designem, jednoduchým centrálním ovládáním a výbornou ergonomií.

Skladem více kusů
15 955 Kč13 186 bez DPH
PODROBNOSTI

OFFICE PRO Calypso Grand

Kancelářská židle Calypso Grand navazuje na dva úspěšné předchozí modely Calypso a Calypso XL.

Do 5 dní k odběru/expedici
3 665 Kč3 029 bez DPH
PODROBNOSTI

Elektricky otočný panel VAULT BTCZ 009

doprava zdarma

Elektrický otočný panel VAULT BTCZ 009 je ideálním elegantně-funkčním prvkem pracovních i konferenčních stolů. Panel umožňuje přehledné uspořádání kabeláže na pracovní desce.

Dočasně nedostupné
4 353 Kč3 598 bez DPH
PODROBNOSTI

Zdraví a ergonomické pomůcky

Při sedavém zaměstnání a práci s PC atd. zatěžujeme především krční a bederní páteř, dále také oblast zápěstí, ruky, popř. ramene. Důležitou prevenci zdravotních obtíží představují nejrůznější pohybové aktivity, pravidelné přestávky a hlavně kvalitní ergonomické pomůcky.

Ergonomické pomůcky přispějí vašemu zdraví!

Ergonomické pomůcky zajistí nižší zátěž srdce, zlepší krevní oběh v dolních končetinách, sníží otoky nohou, zmírní bolesti a stagnaci v oblasti bederní páteře a zmenší únavu. Dlouhodobé používání vede k menší pravděpodobnosti vzniku křečových žil.

Specializovaná prodejna a showroom 0