Dětské židle k psacímu stolu

Všichni rodiče chtějí pro své dítě jen to nejlepší! Proto nečekejte, až vaše dítko vyrazí poprvé do školy, ale správnou dětskou židli k psacímu stolu mu vyberte mnohem dříve v našem internetovém obchodě. Předejdete tak u dítěte zbytečnému návyku špatného sezení a držení těla. Již od raného vývinu dítěte je optimální pořídit vhodnou dětskou židli k psacímu stolu vzhledem k dnešnímu „trendu“ bolestí zad a krční páteře.

Dětské židle k psacímu stolu a rostoucí dětské stoly můžete kdykoliv vyzkoušet v naší prodejně!Řadit dle Zobrazit na stránku

ALBA Dětská rostoucí židle FUXO Síť

ALBA Dětská rostoucí židle FUXO Síť

doprava zdarma

Dětská rostoucí židle Fuxo Síť se síťovaným opěrákem a čalouněným sedákem pro děti od 4 let pro výšku dětí od 110 cm do 180 cm.

Dostupnost 7-8 týdnů
3 134 Kč2 590 bez DPH Na objednávku
PODROBNOSTI

Příbuzné kategorie

Hledáte trochu jiný produkt? Zkuste se podívat na příbuzné kategorie:

Vybíráte dětskou židli k psacímu stolu?

Při výběru rostoucí dětské židle k psacímu stolu je nutné zohlednit mnoho aspektů. Pravděpodobně nejdůležitějším je ergonomicky zdravé sezení a dlouhá životnost dětské židle k psacímu stolu. Nezapomínejte ale také na to, že rostoucí dětská židle k psacímu stolu se dítěti musí vzhledově líbit a měla by přinášet radost ze sezení. Vyberte pro své dítě ten správný typ dětské židle k psacímu stolu na kolečkách! Můžete tak předejít mnoha zdravotním problémům v průběhu jeho dětství a dospívání.

Ideální dětská židle k psacímu stolu

Dětské židle k psacímu stolu mají na trhu nesčetné zastoupení, ať už se jedná o druhy, barevnou škálu nebo materiál, z něhož jsou vyráběny. Výběr dětské otočné židle k psacímu stolu je vhodné dopředu pečlivě zvážit a vzít v úvahu zejména její využití. Ne každá rostoucí dětská židle k psacímu stolu je určena pro dítě již od malička, některé dětské židle jsou vhodné až pro předškolní děti.

V případě vašich dotazů ohledně dětské židle k psacímu stolu či jiného dětského nábytku nás neváhejte kontaktovat!

Zdravé sezení dětí je důležité

Vysedávají vaše děti často u psacího stolu a počítače? Pokud ano, pak je třeba dbát na vhodný výběr dětské židle k psacímu stolu, která by odpovídalo zdravému sezení. Důležité je, aby rostoucí dětská židle k psacímu stolu měla nastavitelnou výšku sedadla a podporu páteře. Dále, aby byla rostoucí dětská židle otočná a hlavně, aby dítě mělo chodidla podloženo celou plochou na zemi nebo podložce. V našem sortimentu naleznete také dětský rostoucí stůl či dětské stoly kontejnery.

Jak vypadá zdravé sezení na dětské židli?

Velmi jednoduše! Při sezení na dětské židli k psacímu stolu je zapotřebí dosáhnout cíleného efektu, a to svírat pravé úhly – mezi lýtky a stehny je pravý úhel a taktéž mezi stehny a zády, dále mezi předloktím a pažemi, dlaně jsou v úrovni např. klávesnice. Správné sezení také ulehčuje podepření zad v bederní oblasti páteře a dítě sedí na dětské židli vzpřímeně, aniž by se na to soustředilo. Svaly páteře se na ergonomické židli nenamáhají.

Kolik času bude vaše dítě trávit v dětské židli u psacího stolu?

Nevybírejte židle pro sebe, aby se designově hodila do vašeho bytu, ale vždy mějte na paměti samotné využití dětské židle k psacímu stolu, pohodlí a spokojenost dítěte. Nezapomeňte na osvědčené pravidlo, že ne každá rostoucí dětská židle k psacímu stolu musí být kvalitní a nezávadná. Důležité je, aby se dítě naučilo na dětské židli správně sedět.

Důležité aspekty rostoucí dětské židle k psacímu stolu

Pro děti je velmi důležité, aby opěradlo rostoucí dětské židle k psacímu stolu bylo v přímém kontaktu a stálém tlaku se zády dítěte a zároveň by mělo podepírat bederní páteř, důležité je také nastavení výšky a sklonu sedadla dětské zdravotní židle. Především jde o to, aby dítě sedící na dětské židli k psacímu stolu mělo nohy pevně zapřené o zem (nebo bradlo v nohou stolu k tomuto určené) a zároveň bylo zapřeno zády do opěradla, které dětská otočná židle k psacímu stolu má.

Tu pravou dětskou židli k psacímu stolu pořídíte u ERGO INTERIER!

Specializovaná prodejna a showroom 0